Raamatupidamisteenus

TeenusedRaamatupidamisteenus

Tagame Teie ettevõttele kvaliteetse raamatupidamise vastavalt Eestis kehtivatele reeglitele ja seadustele

Täielikult automatiseeritud, usaldusväärne ja kvaliteetne raamatupidamisteenus

Teeme oma tööd võimalikult selgelt ja kiiresti. Oleme kursis raamatupidamiseeskirjade ja õigusaktidega, nii et teil jääb rohkem aega oma äri arendamiseks. Hea meelega aitame teid ka keerulisemates küsimustes.

Kliendil tuleb esitada vaid sissetulevad ja väljaminevad arved ning pangakonto väljavõtted. OG Finantsi spetsialistid hoolitsevad selle eest, et kõik oleks vastavalt Eestis kehtivatele seadustele õigeaegselt ja korralikult vormistatud ning esitatud Maksuametile.

videokohtumine-min

Me teeme kõike seda, mida üks korralik raamatupidamisfirma tegema peab

Saame teostada raamatupidamist nii iganädalaselt kui ka kuupõhiselt, olenevalt sellest, mis teie ettevõttele paremini sobib. Pakume teie kontodele 24/7 veebipõhist juurdepääsu ja tuge e-posti või telefoni teel. Algdokumentide esitamine toimub üldjuhul veebipõhiselt, kuid kokkuleppeliselt on võimalik ka paberkandjal.

Me teeme kõike seda, mida üks korralik raamatupidamisfirma tegema peab: palga- ja maksuarvestus, e-arved, maksekorralduste ettevalmistus internetipangas, aruandlus ja jooksev nõustamine.

arimees-arinaine-lipikud-min

Usaldades oma ettevõtte raamatupidamise OG Finance kätesse, palkate te endale kvalifitseeritud ja kogenud raamatupidajate tiimi. Meie töö ei sõltu ühe inimese haigestumisest või puhkusele minekust – kõik meie töötajad lähtuvad ühistest eesmärkidest ning on valmis teineteist asendama.

Orienteeruvad näidishinnad

Soovime, et töö kvaliteedi ja hinna suhe oleksid paigas. Arvestame kliendi vajadusi ja tema eelarve võimalusi ning püüame just sellest lähtuvalt pakkuda parimaid lahendusi.

Alustav ettevõte

Kellel pole KMKR-numbrit, ühes kalendrikuus kuni 10 müügi- ja ostuarvet, 1 töötaja (TSD esitamine)

al. 59 €

Kasvav ettevõte

kes peab Maksu- ja Tolliametile igakuiselt deklaratsioone esitama, ühes kalendrikuus kuni 25 müügi- ja ostuarvet, kuni 3 töötajat

al. 89 €

Tegutsev ettevõte

kes peab Maksu- ja Tolliametile igakuiselt deklaratsioone esitama, ühes kalendrikuus kuni 40 müügi- ja ostuarvet, kuni 5 töötajat

al. 159 €