Raamatupidamisteenus

TeenusedRaamatupidamisteenus

Tagame Teie ettevõttele täieliku raamatupidamise vastavalt Eestis kehtivatele reeglitele ja seadustele

Täielikult automatiseeritud, usaldusväärne ja kvaliteetne raamatupidamisteenus

Teeme oma tööd võimalikult selgelt ja kiiresti ning oleme valmis andma selgeid vastuseid ka keerulistele küsimustele. Me oleme kursis raamatupidamiseeskirjade ja õigusaktidega, nii et teil jääb rohkem aega oma äri arendamiseks.

Teie poolt ootame sissetulevate ja väljaminevate arvete ning pangakonto väljavõtete esitamist, meie hoolitseme selle eest, et kõik oleks õigeaegselt ja korrektselt vormistatud ja esitatud Maksuametile.

videokohtumine-min

Me teeme kõike seda, mida üks korralik raamatupidamisfirma tegema peab

Saame ajastada teie raamatupidamise iganädalase või kuupõhise täitmise, olenevalt sellest, mis teie ettevõttele paremini sobib. Pakume teie kontodele veebipõhist juurdepääsu 24/7 ja tuge e-posti või telefoni teel. Algdokumentide esitamine toimub üldjuhul veebipõhiselt, kuid vajadusel on võimalik ka paberkujul variant.

Palga- ja maksuarvestus, e-arved, maksekorralduste ettevalmistus internetipangas, aruande ja jooksev nõustamine. Me teeme kõike seda, mida üks korralik raamatupidamisfirma tegema peab.

arimees-arinaine-lipikud-min

Usaldades oma ettevõtte raamatupidamist OG Accounting OÜ kätesse, te sisuliselt “palgate” kvalifitseeritud ja kogenud raamatupidajate tiimi, mis ei sõltu ühe inimese haigestumisest või puhkusele minekust, sest kõik meie töötajad toimivad ühisel väljatöötatud printsiibil ja on valmis üks teist asendama.

Orienteeruvad näidishinnad

OG Accounting soovib, et kvaliteedi ja hinna suhe oleks paigas. Arvestame kliendi vajadusi, tema eelarve võimalusi ja püüame pakkuda parimaid lahendusi just sellest lähtuvalt.

Alustav ettevõte

Kellel pole KMKR-numbrit, ühes kalendrikuus kuni 10 müügi- ja ostuarvet, 1 töötaja (TSD esitamine)

al. 75 €

Kasvav ettevõte

kes peab Maksu- ja Tolliametile igakuiselt deklaratsioone esitama, ühes kalendrikuus kuni 40 müügi- ja ostuarvet, kuni 3 töötajat

al. 125 €

Tegutsev ettevõte

kes peab Maksu- ja Tolliametile igakuiselt deklaratsioone esitama, ühes kalendrikuus kuni 100 müügi- ja ostuarvet, kuni 5 töötajat

al. 225 €